SzukajKontakt

tel: (+48) 888 121 161
mail: sklep@emanekiny.pl
GG: 7879781

Nasz sklep i magazyn


Warszawskie Centrum Dystrybucyjne
ul. Szyszkowa 35/37
magazyn B8
02-285 Warszawa

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

eBiuletyn-NewsletterWypożyczalnia manekinów

 

Sklep eManekiny.pl proponuje bogatą ofertę wszelkiego rodzaju manekinów do wypożyczenia. Nasze produkty cechuje wysoka jakość wykonania oraz trwałość użytkowania. Są one odporne na zadrapania i uszkodzenia mechaniczne. Sklep i magazyn wypożyczalni manekinów mieści się w Warszawie. Wszystkie zamówione manekiny z Warszawy, opłacone z góry, wysyłamy zupełnie za darmo kurierem UPS na terenie Polski.
Umożliwiamy wypożyczanie manekinów na atrakcyjnych warunkach do kilkudniowych prezentacji, reklam, teledysków, na targi lub do innych dowolnych celów.
Ceny ustalamy indywidualnie do każdego zamówienia w zależności od ilości manekinów i długości wypożyczenia. Za usługę pobieramy kaucje, którą w całości zwracamy, gdy mankiety wracają do nas nie uszkodzone, kompletne i w ustalonym terminie. Wszystkie warunki i koszty co do złotówki spisujemy w kilkupunktowej umowie wypożyczenia przesyłanej pocztą elektroniczną i akceptowanej przez obie strony, aby współpraca przebiegała bez nieporozumień.

 

Za wypożyczone manekiny pobieramy kaucję - ustalaną dla każdego zamówienia osobno - zwrotną w całości o ile manekiny wrócą do nas w terminie, kompletne i w stanie w jakim były wypożyczone. Jeśli będą jakieś zastrzeżenia co do tych kwestii, indywidualnie ustalimy z klientem wysokość potrącenia kwoty z kaucji.

 

 Wypożyczenie z odbiorem u nas

Jeśli wypożyczenie odbywa się u nas w magazynie na ul. Szyszkowej 35/37 budynek B8 - trzeba wcześniej zarezerwować manekiny. Przy odbiorze wystawiany jest dokument wpłaty kaucji o określonej wysokości. Przy zwrocie manekinów, są one dokładnie sprawdzane. Wtedy wystawiamy fkture VAT na ustaloną uprzednio kwotę wypożyczenia, a reszta kaucji jest zwracana w gotówce.

 

 Wypożyczenie z dostawą kurierem do klienta

W przypadku wypożyczenia manekinów na odległość - wysyłamy je kurierem UPS. Wystawiamy fakturę proforma na ktorej znajduja sie 3 pozycje: ustalony koszt transportu, koszt wypożyczenia manekinów oraz wysokość kaucji. Cała faktura proforma musi być opłacona minimum 5 dni przed planowanym dostarczeniem manekinów pod wskazany adres. Po wypożyczeniu manekiny spakowane identycznie jak przyjechały zabierze spowrotem nasz kurier UPS - do przesyłek dołączamy wydrukowane etykiety, które należy wręczyć kurierowi przy zabieraniu przesyłki. Po powrocie do nas manekinów, sprawdzamy dokładnie ich stan. Jeśli są w porządku, wystawiamy ostateczną fakturę VAT na wypozyczenie i transport kurierem w obie strony. Resztę kaucji zwracamy w ciągu 3 dni roboczych spowrotem na konto, z którego przyszedł przelew.Zapraszamy do współpracy, proszę o kontakt w celu uzyskania odpowiedzi na szczegółowe pytania.

 

Oferujemy także dowóz i montaż manekinów.

 

Wypożyczamy także:

SłupekStojak na kółkachKrzesło eventoweStojak na odzież

 

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

tel: 888 121 161

email: sklep@emanekiny.pl

 

Sesja do kalendarza ATM Grupa 2017 (wrzesień 2016): 

tutaj zobacz oficjalną premierę kalendarza 

 

http://kalendarz.atmgrupa.pl

 

 

Konferencja prasowa na Stadionie Narodowym. Start Superligi - liga piłkarzy ręcznych (wrzesień 2016):

Stadion Narodowy

 

Poniżej sesja fotograficzna z wykorzystaniem manekinów z różnych serii (lipiec 2016):

eManekiny - wypozyczalnia manekinow

 

Poniżej manekiny wypożyczone do programu TVN Uwaga - damski i męski siedzący (marzec 2016) 

TVN UWAGA WYPOZYCZALNIA MANEKINÓW

 

 

Poniżej manekiny męskie przy Grobie Jezusa w Parafii przy ulicy Lidleya 12 w Warszawie - jako rzymianie (Wielkanoc 2016) 

 

 

Poniżej manekiny krawieckie na sesji zdjęciowej Nowej Skody Superb z wnętrzem zaprojektowanym przez Tomasza Ossolińskiego (październik 2015)

Wypożyczalnia manekinów - SKODA OSSOLIŃSKI

 

Poniżej manekiny serii Modern na pokazie projektantki MarliesDekkers w Ambasadzie Holandii.

Manekiny Modern 

Poniżej manekiny serii RUTH i Naturalne na szkoleniu BHP (20.05.2015)

Manekiny BHP


 

Poniżej nasze manekiny w Centrum Stworzonym dla Zdrowia na Pl. Defilad w Warszawie (październik 2013)

Manekin męski biały lakierowany

 

Poniżej nasze manekiny na V Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli na targach w Warszawie przy ulicy Marsa (jeszcze nie ubrane, 1-3 marca 2013)

Manekin męski czarny lakierowany matowy

Poniżej film reklamujący Outlet Mieszkaniowy - kliknij, otworzy się youtube.com w nowym oknie(luty 2012):

Wypożyczalnia manekinów